9 d. birželio 2015

Bendrovė skolins  uždarosioms akcinėms bendrovėms, mažosioms bendrijoms ir individualioms įmonėms, neturinčioms pradelstų įsiskolinimų, tačiau nereikalaus, kad veikla būtų vykdoma bent vienerius metus, kaip įprasta kredituojantis bankuose ar kredito unijose.

Pasak „Bobutės paskolos“ direktorės Aivos Remeikienės, rinkoje yra didelis poreikis smulkiems verslo kreditams, kurie būtų suteikiami per maksimaliai trumpą laiką. Todėl naujoji bendrovės paslauga orientuota į mažas ir vidutines įmones,  tiek veiklą vystančias pirmus veiklos metus ir smarkiai besiplečiančias, tiek į sėkmingai veikiančias ilgesnį laiką , tačiau  patiriančias laikiną apyvartinių lėšų stygių.

„Pradedantiems smulkiems verslininkams itin sudėtinga gauti finansavimą, reikalingą verslo vystymui, be to, pirmais-antrais veiklos metais tokios įmonės dažnai susiduria su pinigų srauto subalansavimo iššūkiu:  kartais dėl vėluojančių atsiskaitymų pritrūksta lėšų žaliavoms, prekių užsakymui, darbuotojų atlyginimams ir mokesčiams laiku sumokėti. Bene vienintelis sprendimas iki šiol buvo savininkui imti paskolas įmonės savininko vardu“, – sako A. Remeikienė.

„Bobutės paskolos“ verslo klientai sprendimą dėl finansavimo suteikimo ir – teigiamu atveju – paskolą gaus per maksimaliai trumpą laiką – ne ilgiau nei per 1 darbo dieną.

„Bobutės paskolos“ kreditai verslui sieks nuo 1000 EUR iki 5000 EUR, jų grąžinimo  terminas – iki 6  mėn. . Bendrovė nereikalaus turto įkeitimo,  sudarys lanksčius paskolos grąžinimo grafikus. Paraišką paskolai gauti ir sutartį pasirašyti bus galima interneto svetainėje www.bpverslui.lt bei „Bobutės paskola“ biure.